Форум Loki D.S. Lab

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Форум лаборатории Loki D.S. Добро Пожаловать!

Разделы

Перейти на сайт
Наш канал
О проекте!

Зарегистрированные
пользователи
не видят рекламу

Мир


Участников: 5

    будувати будинок

    gehaj
    gehaj


    Сообщения : 33
    Дата регистрации : 2021-08-19
    Я Fun : не более 200 символов.

    будувати будинок  Empty будувати будинок

    Сообщение автор gehaj Чт Июн 02, 2022 2:56 pm

    Здравствуйте. Ми купили ділянку. Будемо будувати будинок і хочеться нормальний. Кажуть, що кирпічні будинки, це найоптимальніше рішення на сьогоднішній день. Може хто вже будував, які відгуки?
    JeckShepard
    JeckShepard


    Сообщения : 15
    Дата регистрации : 2021-10-17
    Я Fun : не более 200 символов.

    будувати будинок  Empty Re: будувати будинок

    Сообщение автор JeckShepard Чт Июн 02, 2022 3:19 pm

    У нас цегляний будинок. І життя показує, що правильне рішення ми прийняли, коли вирішили його побудувати. Що стосується достоїнств то, можете почитати в інтернеті, дуже докладно і дохідливо все розписано. Значення все має, і в першу чергу, наскільки правильно зведений будинок, тому раджу компанію https://servis-bud.com.ua/ яка реально допоможе всім справитись з вашим будівничтвом, і втілити мрії.
    nejolay
    nejolay


    Сообщения : 15
    Дата регистрации : 2022-12-05
    Я Fun : не более 200 символов.

    будувати будинок  Empty Re: будувати будинок

    Сообщение автор nejolay Ср Дек 28, 2022 11:49 pm

    Повезло вам. Мы вот дачу который год строим. Все никак не закончим. Сейчас с электричеством застряли, никак не прикрутим розетки, которые еще купить надо...
    Крутится
    Крутится


    Сообщения : 58
    Дата регистрации : 2020-12-14
    Я Fun : не более 200 символов.

    будувати будинок  Empty Re: будувати будинок

    Сообщение автор Крутится Чт Дек 29, 2022 12:59 am

    Знакомая история, мы ак квартиру ремонтировали - начали быстро, вроде все получается, потом то ковид, то война... Теперь вот денег нет, а мы освещение так и не сделали - он провода висят. Купила себе настольные лампы с USB https://www.brille.ua/ru/osveshchenie/nastolnie-lampi/tehnicheskie-osobennosti_s-usb/ чтобы хоть какой-то свет был. Может на выходных все-таки доделает муж лампы да можно будет люстры повесить.
    kanistra
    kanistra


    Сообщения : 44
    Дата регистрации : 2023-03-23
    Возраст : 34
    Откуда : Київ
    Я Fun : не более 200 символов.

    будувати будинок  Empty Re: будувати будинок

    Сообщение автор kanistra Вт Апр 04, 2023 4:57 pm

    А ми Як будували будинок біля Ірпеня то дуже багато різних будівельних матеріалів замовляли в Київської компанії   Київ Кнауф https://knauf.kiev.ua/gipsokarton/magnezitovaya-plita-8-mm дійсно дуже хороший вибір різних матеріалів як для будівництва будинків так і для ремонтів своїми руками як в принципі робили і ми і постійно все супер

      Текущее время Сб Окт 19, 2024 12:22 am