Форум Loki D.S. Lab

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Форум лаборатории Loki D.S. Добро Пожаловать!

Разделы

Перейти на сайт
Наш канал
О проекте!

Зарегистрированные
пользователи
не видят рекламу

Мир


Участников: 2

    Дизайн та архітектура

    dimonk
    dimonk


    Сообщения : 20
    Дата регистрации : 2023-03-18
    Я Fun : не более 200 символов.

    Дизайн та архітектура Empty Дизайн та архітектура

    Сообщение автор dimonk Пт Сен 06, 2024 7:25 pm

    Я хочу знайти студію, яка має досвід у проєктуванні екобудинків для сімей, і дуже важливо, щоб проект відповідав принципам екологічності та інноваційності. Які питання слід задати під час першої консультації, щоб зрозуміти, наскільки студія здатна реалізувати мій проект унікального екобудинку? Які етапи перевірки репутації студії є важливими для забезпечення якісної роботи?
    Luter90
    Luter90


    Сообщения : 37
    Дата регистрации : 2022-02-11
    Я Fun : не более 200 символов.

    Дизайн та архітектура Empty Re: Дизайн та архітектура

    Сообщение автор Luter90 Сб Сен 07, 2024 1:49 pm

    Моя пристрасть до архітектури та дизайну розцвіла завдяки роботам Української студії MAKHNO. Їхній підхід до створення простору перевершує очікування: автентичні техніки, природні матеріали та унікальні ідеї ромлять кожен проєкт неповторним. Особливо вражає їхній комплексний підхід, коли архітектура поєднується з дизайном інтер’єрів, як у випадку з  рекреаційним комплексом Gnizdo house. Цей будинок – справжній виклик. Мені здається, що навіть стіни тут мають здатність до зцілення завдяки екологічності на всіх рівнях. Від самого вибору матеріалів до інтеграції природи в інтер’єр, цей проєкт є доказом того, що архітектура може бути водночас функціональною та натхненною.

      Текущее время Вт Сен 17, 2024 2:33 am