Форум Loki D.S. Lab

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Форум лаборатории Loki D.S. Добро Пожаловать!

Разделы

Перейти на сайт
Наш канал
О проекте!

Зарегистрированные
пользователи
не видят рекламу

Мир


Участников: 4

    Проблеми зі здоров'ям

    Симпатик
    Симпатик


    Сообщения : 32
    Дата регистрации : 2020-12-23
    Я Fun : не более 200 символов.

    Проблеми зі здоров'ям Empty Проблеми зі здоров'ям

    Сообщение автор Симпатик Ср Авг 16, 2023 9:02 pm

    Щось постійно погано себе почуваю останнім часом.
    Хочу зробити обстеження. Можете мені порадити нормальну клініку в Києві?
    Де краще за все зараз лікуватися?
    Крутится
    Крутится


    Сообщения : 58
    Дата регистрации : 2020-12-14
    Я Fun : не более 200 символов.

    Проблеми зі здоров'ям Empty Re: Проблеми зі здоров'ям

    Сообщение автор Крутится Ср Авг 16, 2023 9:28 pm

    Вам краще за все сходити до сімейного лікаря - він вже точно скаже куди вам звернутися далі. Я ще можу порадити пошукати приватні клініки в Києві - там справа йже жвавіше, ніж в державних закладах. Наприклад, ми з братом були в Андроцентрі - великий сучасний медичний центр з хорошими лікарями та можливістю зробити обстеження на новому обладнанні.
    Luter90
    Luter90


    Сообщения : 41
    Дата регистрации : 2022-02-11
    Я Fun : не более 200 символов.

    Проблеми зі здоров'ям Empty Re: Проблеми зі здоров'ям

    Сообщение автор Luter90 Ср Авг 23, 2023 11:32 pm

    С течением времени, я начал осознавать, что традиционные методы лечения не всегда способны облегчить мои боли, которые стали появляться после военной службы. Я считаю, что легализация медицинского каннабиса в Украине https://delo.ua/ru/health/vlasti-resili-legalizovat-medicinskii-kannabis-kak-budut-kontrolirovat-i-prodavat-399605/ это великолепная идея. Ведь множество исследований уже показали потенциал этого растения в уменьшении болевых ощущений, борьбе с посттравматическим стрессовым расстройством и улучшении качества жизни. Давайте дадим нашим военным шанс на более комфортное будущее.
    Meno
    Meno


    Сообщения : 20
    Дата регистрации : 2023-08-30
    Я Fun : не более 200 символов.

    Проблеми зі здоров'ям Empty Re: Проблеми зі здоров'ям

    Сообщение автор Meno Ср Окт 18, 2023 9:10 pm

    Я хотів би поділитися своїм позитивним досвідом відвідування клініки D.ANTE щодо ретейнерів. Після того, як я пройшов лікування ортодонтичної корекції, лікар рекомендував мені використовувати ретейнери https://dante.com.ua/ortodont-u-kiyevi/retejner-ua/ для підтримки нового положення зубів. Від самого початку я був приємно здивований професіоналізмом та увагою, які надають у клініці D.ANTE. Лікарі та персонал пояснили мені, як правильно використовувати ретейнери та запропонували кілька варіантів, щоб я міг обрати найзручніший для себе. Під час купівлі ретейнера я був дуже задоволений його якістю. Він був виготовлений з міцного матеріалу, який не викликав дискомфорту під час використання. Крім того, ретейнер був тонким і непомітним, що давало мені змогу носити його без особливого зауваження оточуючих.
    Протягом усього періоду використання ретейнера, я отримував регулярні консультації від лікарів клініки D.ANTE. Вони стежили за прогресом і забезпечували необхідну підтримку та поради. Лікарі уважно відповідали на всі мої запитання і завжди були готові допомогти.

      Текущее время Сб Окт 19, 2024 12:18 am